Hakkında

Çorlu İlk Trakya Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu


Selçuk BAYKARA 31.01.1991 de Edirne’de doğdu. İlköğretim eğitimini Edirne’de aldı. Liseyi Çorlu'da Ticaret Borsası Anadolu Lisesinde okudu. Daha sonra Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliğini bitirdi. Üniversiteyi bitirdikten sonra Çorluya geri döndü ve İş hayatına İLK TRAKYA SÜRÜCÜ kursunu 2014 de açarak atılıdı. Genç Girişimci Selçuk Bey işine özveri ile ve kendine olan saygısını işine olan sadakatini yitirmeden iş hayatında yer ediniyor. 

En önemli misyonu yeni adayları sadece sınavlardan geçmesini sağlamak yerine onları trafikte rahatlıkla araç kullanmaları sağlamak, kurallara uygun, trafik adabını bilen bireyler yetiştirmektir. Özellikle genç olmasından dolayı yaşı yeni dolmuş ve ehliyetini alan sürücülerle abi kardeş ilişkisini ilerleyen zamanlarda da korudu. Güleryüzlü, disiplinli, işini önemseyen, kursiyerlerine değer veren bir kurs olmak için elinden geleni yaparak yeni kursiyerlerini bekliyor.

 A1-A2-B sınıfı sürücü belgesi vermekte olup, modern 20 kişilik sınıflarda teorik eğitimini tamamlayan kursiyerlerimize öncelikle simülatörde temel eğitim vererek sonrasında trafikte deneyim kazandırmaktayız. Bizi diğer kurslardan ayıran özelliklerimiz ise; disiplinli, güler yüzlü, işine önemseyen, kursiyerlere değer veren bir kuruluştur.
Copyright (c)2017 İlk Trakya MT Sürücü Kursu, Her Hakkı Saklıdır.  Çorlu Web Tasarım : ElitNET 
free website
built with
kopage